Наступальний потенціал ворога під Бахмутом знизився, - 5 ОШБр

Наступальний потенціал ворога під Бахмутом знизився, - 5 ОШБр

На Бахмутському напрямку вночі випало багато снігу, тож зранку ворог не настільки активний. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів заступник командира батальйону 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ (5 ОШБр) Олексій Тарасенко.

"Останні кілька днів спостерігаємо, що наступальний потенціал противника знизився, він перегруповується через понесені втрати. А також намагається підтягнути резерви та спланувати подальші штурмові дії", – розповів він. 

Тарасенко додав, що українським оборонцям вдалося стабілізували лінію фронту на цьому напрямку - "наразі маємо невелику стабілізацію". 

Найбільше навколо Бахмуту росіяни застосовують артилерію всіх калібрів, міномети, гранатомети. Так само останнім часом ворог став активніше використовувати танки. 

"Противник все ще намагається не під'їжджати близько до лінії фронту на БТРах або БМП, щоб уникнути втрат. Тому те що ми бачимо в найближчій зоні від лінії фронту - це в основному артилерія та іноді танки", - розповів він. 

Російські підрозділи намагаються закріпитися на рубежах, на яких їм вдалось просунутися; ведуть оборону на ділянках , де фронт не змінився і "чекають вдалого моменту для проведення штурмових дій", підсумував Тарасенко. 

Нагадаємо, навколо Авдіївки тривають дуже важкі і виснажливі бої. Росіяни насуваються щоденно та щоночі, попри відлигу застосовують броньовану техніку, включно з гусеничною, піхоту та безпілотники.

Як писав "Ми-Україна" раніше, окупанти застосовують проти бійців української армії хімічну зброю. Ворог сам публічно підтвердив факт порушення Конвенції про заборону хімічної зброї під Кринками на Херсонщині. 

 

 

Головне