Наступ рф на Одесу: Братчук оцінив шанси ворога

Наступ рф на Одесу: Братчук оцінив шанси ворога

Російські пропагандисти не припиняють вести розмови про наступ на Одесу та взяття під контроль Одещини загалом. Чи має армія рф на це ресурси в ефірі "Ми-Україна" оцінив речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук.

Він наголосив, що у противника на немає ресурсів, щоб зазіхати на Одещину. 

"Чи є на сьогодні у ворога сили атакувати Одещину, проводити якусь військово-морську десантну операцію? Таких ресурсів у ворога немає, він сьогодні не може і перехопити стратегічну ініціативу. Ворог не очікував, що на лівому березі будуть наші плацдарми. Героїчна боротьба наших Сил оборони на цьому плацдармі - це унікальне явище у воєнній історії. А щодо Криму, то росіяни не переймаються атакою, а переймаються тим, як вони будуть евакуюватися з півострова", - зазначив Братчук.

Нагадаємо, днями Сергій Братчук пояснював, чому висадка морського десанту рф на українське узбережжя неможлива. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, у ніч на 8 лютого військовослужбовці рф намагалися атакувати територію України ударними БпЛА типу Shahed. Українські сили відбили повітряний напад та знищили 11 дронів. Однією з цілей сьогоднішньої атаки стала Одеса. За даними місцевої ОВА, у місті зафіксовані руйнування цивільної інфраструктури, зокрема будівлі освітнього закладу.

Головне