На Лиманському напрямку ворогу надавали "по зубах", - 95 ОДШБр

На Лиманському напрямку ворогу надавали

На Лиманському напрямку російське військо не припиняє спроби штурмувати, прагне прорвати оборону для подальшого просування. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів командир взводу 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади.

"Ситуація стабільно напружена, тоді як до цього була дуже-дуже напружена. Зараз нам вдалось надавати ворогу там би мовити "по зубах" і вона стала просто напружена. 15 атак було відбито за добу, щодня від 10 до 20 атак відбивається. Ворог намагається штрурмувати, намагається прорвати наші позиції, щоб далі просуватися", - зазначив він. 

За його словами, у більшості випадки противник застосовує тактику так званих "м'ясних штурмів", коли окупанти збирають малі або середні групи і намагаються постійно хоч на метр підійти до наших позицій. 

"Проти таких груп найефективніше діє, перш за все, артилерія. У кого більше артилерії та боєприпасів до неї, тої і перемагає. На даний момент у зв'язку з дефіцитом снарядів дуже ефективні БпЛА різного типу - це і різні бомбери-скидачі, і ударні FPV-дрони", - додав Краснов. 

Агресор також дуже інтенсивно застосовує артилерію - "буквально кожні кілька секунд чутно розриви, вона не змовкає взагалі". Окупанти на Лиманському напрямку не економлять боєприпаси. По застосуванню безпілотників позиції у нас майже рівні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, глава ситуаційного центру України при міністерстві оборони Німеччини генерал-майор Крістіан Фройдінґ анонсував, що найближчими днями ФРН передасть Україні 10 000 артилерійських боєприпасів із арсеналів Бундесверу. 

Головне