На Херсонщині вперше зафіксували удар "Іскандером-М" із повітряним підривом - ОВА

На Херсонщині вперше зафіксували удар
Фото ілюстративне / https://t.me/dsns_telegram/66771

Російська армія продовжує атакувати Херсонщину. Противник вперше атакував регіон "Іскандером-М" з повітряним підривом.

Про це повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко в ефірі "Ми-Україна".

За минулу добу окупанти обстріляли 38 населених пунктів області, випустивши близько 900 снарядів, з яких 652 були ударними дронами. Під час ударів були пошкоджені 15 приватних будинків, три багатоповерхівки, пункт незламності, дитсадок, п’ять цивільних авто і стільникова вежа.

За його словами, двоє постраждалих перебувають у вкрай тяжкому стані. 

У центральному районі Херсона зранку противник атакував з дрона 67-річного чоловіка. Опівдні при удару БпЛА постраждав  23-річний чоловік, який знаходився на зупинці і чекав транспорту.

Під час удару по Новопетрівці загинув 24-річний фахівець міжнародної гуманітарної організації з розмінування, ще четверо людей дістали поранення.

"На Херсонщині ще такого не було. Ця атака була зроблена "Іскандером-М" з повітряним підривом. Центр Херсона залишається без світла, всі працюють на місцях", - додав він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, окупаційне військо вдарило по пляжу у Запоріжжі, внаслідок чого постраждали люди, серед них є діти.

Головне