Російська армія продовжує атакувати Херсонщину. Противник вперше атакував регіон "Іскандером-М" з повітряним підривом.
Про це повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко в ефірі "Ми-Україна".
За минулу добу окупанти обстріляли 38 населених пунктів області, випустивши близько 900 снарядів, з яких 652 були ударними дронами. Під час ударів були пошкоджені 15 приватних будинків, три багатоповерхівки, пункт незламності, дитсадок, п’ять цивільних авто і стільникова вежа.
За його словами, двоє постраждалих перебувають у вкрай тяжкому стані.
У центральному районі Херсона зранку противник атакував з дрона 67-річного чоловіка. Опівдні при удару БпЛА постраждав 23-річний чоловік, який знаходився на зупинці і чекав транспорту.
Під час удару по Новопетрівці загинув 24-річний фахівець міжнародної гуманітарної організації з розмінування, ще четверо людей дістали поранення.
"На Херсонщині ще такого не було. Ця атака була зроблена "Іскандером-М" з повітряним підривом. Центр Херсона залишається без світла, всі працюють на місцях", - додав він.
Як писав "Ми-Україна" раніше, окупаційне військо вдарило по пляжу у Запоріжжі, внаслідок чого постраждали люди, серед них є діти.