На Авдіївському напрямку всі потуги окупантів "розбиваються" об стіну нашого захисту

На Авдіївському напрямку всі потуги окупантів

Авдіївський напрямок незмінно залишається однією з найгарячіших точок фронту. Тривають безперестанні обстріли, ворог продовжує вдаватися до терористичних актів, завдаючи ударів по цивільних об'єктах, розповів про ситуацію на вказаному відтинку фронту офіцер 59 окремої мотопіхотної бригади їм. Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.

"Малі групи піхоти заздалегідь викидують з транспорту, дають їм вказівки, куди треба йти  і перед цим вони ведуть артобстріл. Ця група знищується, після цього йде наступна - мабуть їм кажуть, що попередня закріпилася - і її теж знищують. І таким чином це весь час проходить. Коли постійно ворог втрачає особовий склад, як можна знову на ці ж граблі наступати? А вони так діють. Мені зараз цей Авдіївський плацдарм зараз нагадує Другову Світову війну. Був такий у Сталіна задум на одній ділянці, тоді загинуло блиько 800 000 чоловік і зайшли вони в те місце тоді, коли німці відійшли. Те ж саме воно роблять і тут, – розповів він

Говорячи про вчинення терористичних актів росіянами Цехоцький мав на увазі ракетну атаку по лікарні у Селидовому на Донеччині. Місцевий медзаклад, де на лікуванні перебували люди, став об'єктом удару ракетами С-300, що призвело до контузій та осколкових поранень восьми громадян. Одна людина загинула.

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку агресор наростив число атак. Сили оборони України попри це контролюють ситуацію. Артилерійська складова війська ворога працює і вдень, і вночі. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо стало навіть більш агресивним на тимчасово захоплених ним територіях. Загарбник стали "віджимати" майно навіть у "своїх" колаборантів.

Головне