На Молитовний сніданок у США поїхала українська делегація з 37 депутатів, які представляють як опозицію, так і монобільшість. Про це голова ВР Руслан Стефанчук розповів в коментарі "Ми-Україна".
Він зауважив, що наразі перед Україною стоїть важливий виклик - перезавантаження відносин зі США, з Конгресом та Сенатом.
"Саме тому велика делегація в ОБСЄ - 37 чоловік. Половина з них - опозиція, інша половина - монобільшість. Вони поїхали туди для того, щоб системно працювати з тими сенаторами, з тими депутатами від Конгресу для налагодження стосунків… Вони знаходяться там не за державні кошти, а за власні. Для того, щоб привести в Україну нові зв'язки, нові бачення", - зазначив Стефанчук.
Національний молитовний сніданок у США - це щорічна подія у Вашингтоні, започаткована у 1953 році президентом Ейзенхауером. Традиційно захід проводять у перший четвер лютого , участь у ньому беруть урядовці, міжнародні лідери, бізнесмени та релігійних діячів всіх можливих конфесій.
Україна щорічно бере участь у цьому заході з 1991 року, коли здобула незалежність. З 2008 року українська діаспора в США організовує окремі Українські молитовні сніданки.
Як писав "Ми-Україна" раніше, українська сторона чекає на візит спецпредставника президента США Кіта Келлога в лютому для обговорення ситуації на полі бою. Перемовини з ним вже проводили голова ОП Андрій Єрмак та посол України в США Оксана Маркарова.