Міненерго про тарифи на електроенергію: Все залежить від стабільності роботи системи

Міненерго про тарифи на електроенергію: Все залежить від стабільності роботи системи

Питання тарифів на електроенергію в Україні залежить від стабільності роботи енергосистеми. Про це заявив заступник міністра енергетики України Микола Колісник в ефірі каналу "Ми-Україна".

За його словами, російські окупанти продовжують знищувати енергетичну інфраструктуру України.

"Дійсно є наслідки, розрушені об'єкти, які потрібно відновлювати. Зараз триває підрахунок. На жаль ми живемо поруч з країною-агресором, терористом, і обстріли не закінчуються. Тому власне підраховуємо, яка видаткова частина на відновлення потрібна, які видатки йдуть на управління системою наразі. Остаточних цифр доки немає, оскільки, на жаль, обстріли в деяких регіонах не закінчуються, особливо в частині прифронтових. Ми відновлюємо енергопостачання. За минулу добу включено значну кількість побутових споживачів. Проте частина населених пунктів у прифронтовій зоні залишаються не приєднаними. Тому питання тарифу на сьогодні відверто залежить від стабільності роботи системи", - наголосив Колісник.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова ДТЕК Дмитро Сахарук заявив, що для запровадження графіків погодинних відключень світла у всіх областях країни підстав немає. Але влітку цей сценарій цілком може справдитись.

Головне