Ми не впали, а навпаки стали запускати більше послуг у "Дії", - Федоров

Ми не впали, а навпаки стали запускати більше послуг у

Міністерство цифрової трансформації України почало заздалегідь готуватися до російського повномасштабного вторгнення і ще за кілька тижнів до 24 лютого 2022 року здійснило багато важливих для громадян рішень. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів очільник відомства Михайло Федоров. 

"За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення ми прийняли низку важливих рішень, зокрема можливість зберігати копії даних за кордоном і, скажемо, це врятувало цифрову державу. В перший тиждень дата-центр, який був для того, щоб зберігати копії даних,  був знищений - у нього потрапила ракета . Ми, по суті, все що робили два роки до повномасштабної війни призвело до того, що під час вторгнення ми не впали, а ми навпаки стали запускати ще більше послуг. У перші тижні ми запустили послуги можливості отримати гроші для людей, які потребують евакуації, потім "єВідновлення" - можливість подати заявку за пошкоджено майно, Дія ТВ, радіо. Тобто, ми реагували і реагуємо на всі виклики, які виникають швидко", - розповів він.

Федоров підкреслив, що таким чином "цифрова держава" є фундаментом для вирішення подібних проблем.

Збір на БпЛА "СИЧ" для підрозділів ГУР МОУ:

  • Ціль: 25 000 000 ₴
    Банка: https://send.monobank.ua/jar/35fgFkrftr
    Картка: 5375 4112 1361 1622

Як писав "Ми-Україна" раніше, цього року у лютому у "Дії" з’явилася нова послуга - мапа укриттів з можливістю повідомити, якщо воно зачинене.

Головне