Мартинюк: Блекауту в Україні не буде, однак обмеження можливі

Мартинюк: Блекауту в Україні не буде, однак обмеження можливі

Блекауту в Україні не буде. У цьому переконаний в.о. генерального директора АТ "Українські розподільні мережі" Артем Мартинюк.

"Блекауту не буде. Як на мене, росіянам не вдасться застосувати тотальний блекаут. Можливо будуть обмеження у пікові години, які можуть торкнутися нас, як споживачів. Будемо мати якісь проблеми з відключенням з 18 до 23 години. Але ще раз наголошую - про блекаут мови не йде", - зазначив Мартинюк в ефірі "Ми-Україна".

Водночас він додав, що нині обмеження застосовуються тільки для бізнесу та промисловості.

"Графіки обмежень запроваджені на сьогоднішній день тільки для промисловості та бізнесу. Вони отримали рекомендації перевести свої технологічні процеси на нічний час або знизити навантаження саме в пікові години. Пікові години для нас це з 8 до 11 ранку, та з 20 до 23", - зазначив в.о. генерального директора АТ "Українські розподільні мережі".

Як повідомляли "Ми-Україна", російське окупаційне військо здійснило ракетний обстріл України у ніч на 8 травня. Удар був спрямований на інфраструктурні об'єкти, зокрема, на Вінниччині.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.