Ляшко: Попри всі маніпуляції Україна отримає закон про обіг медичного канабісу

Ляшко: Попри всі маніпуляції Україна отримає закон про обіг медичного канабісу

Україна отримає закон про обіг медичного канабісу попри всі маніпуляції. У цьому переконаний міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, про що він заявив в інтерв'ю "Ми-Україна".

"Біля цієї теми досить велика кількість маніпуляцій. І ці маніпуляції, які випускаються, вони взагалі не відповідають суті законопроєкту, який розглядається у Верховній Раді. Суть цього законопроєкту - врегулювати чітко всі етапи від вирощування до виробництва лікарських засобів, щоб не було ніяких нюансів… Там чітко регулюється, як вирощується, який вміст, як маркується, куди привозити, хто дає квоти, де відбувається виробництво, як далі реалізовується. А реалізовується у вигляді лікарського засобу", - зазначив Ляшко.

У цьому контексті він висловив переконання, що закон буде ухвалено.

"Я впевнений. Ми вже дійшли до другого читання. Тут же ж питання в тому, що хочуть завести в довготривалий процес. Ми розуміємо, що кожну правку проголосувати - це довгий процес, і якщо не проголосують за якусь одну правку, вона може залишитись і зламати архітектуру законопроєкту. Тому чергові комітети будуть збиратись, об'єднувати ці правки, щоб депутати проголосували. Я впевнений, що більшість у Верховній Раді за підтримку цього законопроєкту знайдеться", - наголосив голова МОЗ України.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Верховній Раді заблокували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу в Україні. Нардепи подали понад 880 правок до законопроєкту. 

Головне