Кузін: Перевищення епідпорогу немає у жодному регіоні

Кузін: Перевищення епідпорогу немає у жодному регіоні

У жодному регіоні України немає перевищення епідпорогу по захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" розповів заступник міністра охорони здоровʼя, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Відомо, що наразі госпіталізацій не перевищує 5 тисяч випадків за один тиждень.

"В усіх регіонах України наразі зберігається неепідемічний рівень, тобто перевищення епідпорогу по грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекціях, включаючи ковід, наразі немає і не зареєстровано. Ми реєструємо в середньому від тижня до тижня від 130 до 150 тисяч нових випадків. Це сумарно грип, гострі респіраторні вірусні інфекції, ковід. Кількість госпіталізацій наразі не перевищує і складає в середньому 4 тис. випадків за один тиждень, тобто 5% від кількості захворілих. По суті, ми перебуваємо зараз в середині епідемічного сезону, епідпідйому", - зазначив Кузін.

Нагадаємо, що в Україні наразі циркулює понад 13 штамів Ковіду. За минулий тиждень від коронавірусної інфекції померло 56 осіб. Наразі перевищено епідемічний поріг у трьох областях - Тернопільській, Житомирській і Чернівецькій.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили про зростання захворюваності на COVID-19 і закликали повернути карантин. Людей закликають носити захисні маски і дотримуватись соціальної дистанції.

Головне