Кремль продовжить використовувати ЗМІ Африки для поширення дезінформації, - РНБО

Кремль продовжить використовувати ЗМІ Африки для поширення дезінформації, - РНБО

Росіяни не збираються припиняти використовувати африканські медіа для розповсюдження неправдивої інформації. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко.

"Технологія доволі проста – видумується певний фейк або розслідування, беруться люди, які є журналістами, або є вигаданими персонажами… Публікуються ці матеріали і мережею ботоферм в Х ворог намагається увійти в англомовний простір і зробити "точку дотику" з аудиторією, яка не піде перевіряти інформацію. Здебільшого у всіх країнах більшість населення – з низьким порогом медіаграмотності. Ставка саме на це зроблена", - пояснив він. 

Нагадаємо, у воєнній розвідці раніше пояснювали, навіщо рф потрібна дезінформаційна кампанія проти України. Як зазначили в ГУР МО, спецоперація ворога під назвою "Майдан-3" зазнала лише деяких неуспіхів у своїх фазах. Подібні кампанії з дезінформації триватимуть, і це стане викликом для кожного українця і для нашої держави. У відомстві долали, що противник розуміє, що Сили безпеки і оборони можуть ефективно протидіяти й захищати територію, коли в тилу існує єдність, підтримка дій держави і розуміння суспільства, хто є справжнім ворогом.

Як писав "Ми-Україна" раніше, за підрахунками РНБО, ворог щотижня поширює 166 млн дезінформаційних матеріалів. І тема виборів президента в Україні 100%-во буде використовуватися з метою маніпуляцій.

Головне