Котін: росія завозить на ЗАЕС жінок-військовослужбовиць, а чоловіків переводить на фронт

Котін: росія завозить на ЗАЕС жінок-військовослужбовиць, а чоловіків переводить на фронт

Росіяни завозять на окуповану Запорізьку атомну електростанцію жінок-військовослужбовиць. Натомість чоловіків, які працюють на АЕС, перекидають на фронт. Про це розповів очільник ДП "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна". 

"На сьогодні фактично ще продовжує там (на ЗАЕС, - ред.) працювати наш персонал. До 800 людей нашого персоналу там знаходиться, які не підписують контракти з рашистами, з рашиським росатомом. Фактично персоналу їм не вистачає, тому вони вимушені використовувати наш персонал на станції. Фактично, умови персоналу залишаються дуже важкими", - зазначив Котін.

Також він розповів, що у окупованому Енергодарі та на Запорізькій АЕС поменшало російських військових.

"Останнім часом поменшало військових в місті Енергодар, поменшало військових на території самої станції. Змінюється персонал, зараз більше росіяни завозять туди військовий персонал жіночої статі , їх стає більше, а чоловік стає менше. Ми вважаємо, що вони використовують цих чоловіків для переведення їх на фронт, на фронтові операції", - пояснив Петро Котін.

Як повідомляли "Ми-Україна", Запорізька атомна електростанція вже вісім разів лишалася повністю знеструмленою через обстріли армії російської федерації. В. о. голови Держатомрегулювання Олег Коріков пояснив, що це дуже небезпечно з точки зору охолодження опроміненого ядерного палива, а також ризиків пошкодження активної зони АЕС.

Головне