Юсов про події в Криму: Окупанти знають, до яких сценаріїв їм треба готуватися

Юсов про події в Криму: Окупанти знають, до яких сценаріїв їм треба готуватися

Російські окупанти у Криму знають, до яких сценаріїв їм варто готуватися. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Триває комплекс заходів і ми розуміємо, що знищення крейсера "Москва", звільнення Зміїного, повернення під український контроль "вишок Бойка", проведення десантних операцій в Криму, ураження сил і засобів противника на тимчасово окупованій території, знищення третини плавскладу так званого чорноморського флоту українськими морськими дронами - і Magura-5, і інші зразки і аналоги - це все частини одного великого задуму, в кінці якого звичайно звільнення Криму і вигнання звідти загарбників", - наголосив представник ГУР МО України.

Водночас Юсов додав - подібні дії в Криму будуть продовжуватися.

"Далі буде. Ми якихось анонсів і запрошень на цю подію окремо для ворогів виписувати не будемо. Вони знають, що треба готуватися до таких сценаріїв. Тому і флот відводять. І сьогодні вже Новоросійськ, а не Крим їхньою основною базою є. Зрештою що і мало бути передбачено задовго до повномасштабного вторгнення і 2014 року, якби вони виконували міжнародні обов'язки", - резюмував Андрій Юсов.

Як повідомляли "Ми-Україна", представник ГУР МО України Андрій Юсов заявив - те, що відбувається на Бєлгородщині та Курщині – це прямий наслідок російської агресії.

Головне