Іноді окупанти замість того, щоб здатися у полон, підривають себе гранатами, - Ящишин

Іноді окупанти замість того, щоб здатися у полон, підривають себе гранатами, - Ящишин

Поблизу Кремінної було зафіксовано вже два випадки, коли бійців армії рф вдавались до самогубства, замість того, щоб здатися в полон Силам оборони України. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів Ростислав Ящишин, начальник служби зв'язків з громадськістю 63-ї окремої механізованої бригади (63 ОМБр).

"Полонених було б більше, якби не певний контингент ворога, який принципово в полон не здається. Не можу точно сказати, але схоже на те, що це представники якихось далекосхідних народів, яким здаватися в полон забороняє їхня релігія. Вони підриваються гранатами, вже  було два таких випадки", - розповів він. 

За його словами, нині під Кремінною, після відносно тривалого затишшя, ворог знову став регулярно здійснювати спробу штурмів позицій Сил оборони. Переважно армія рф йде у наступ піхотою. 

"Нашим бійцям вдається давати агресивну відсіч. Звичайно, сидіти в глухій оборонні - це не найкраща тактика, тому ми ведемо так звану активну оборону. Буквально на днях відбулися дуже важкі бої, сили нашої бригади застосували танки, завдяки чому вдалось знищити ворожі позиції та живу силу, а також захопити полоненого", - розповів Ящишин.

Нагадаємо, в Об’єднаному пресцентрі Сил оборони Таврійського напрямку відмітили, що російські окупанти стали частіше здаватися в полон. Лише за 20 днів листопада український обмінний фонд поповнився 60 бійцями армії агресора. Частково це пов'язано з настанням холодної пори року.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило страту двох бійців Сил оборони України, в момент, коли вони здавалися в полон ворогу.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.