Ігнат про непрацюючі заклади під час тривалих повітряних тривог: "Кинджал" це серйозна небезпека

Ігнат про непрацюючі заклади під час тривалих повітряних тривог:

Повітряні тривоги, які оголошуються через зліт літаків Міг-31 в рф, зупиняють багато процесів життєдіяльності в Україні. Однак ракета "Кинджал", якою оснащені ці літаки, несе дуже велику загрозу. На цьому наголосив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"В них є достатньо тих бортів. Вони можуть просто злітати з періодичністю - один сів, дугий злетів і так далі. Тобто дозаправка, це елемент їхньої підготовки, який вони невідомо чому роблять зараз. В даному випадку їм не треба знаходитися постійно в повітрі, бо є дійсно варіант злету іншого Міга і так далі. Але дійсно, Україна довгий час перебуває в повітряній тривозі, яка, скажімо так, призводить до таких наслідків, які озвучили - дійсно багато зупиняється процесів в життєдіяльності країни. Буде прийматися можливо рішення, можливо якісь буде зроблено корективи. Поки що хочу нагадати, що від Міга-31, а особливо від ракети, яка в нього під крилами знаходиться, є серйозна небезпека. Летить "Кинджал" надзвичайно швидко - лічені хвилини і він потрапляє в той чи інший регіон, на жаль. Якщо це близько від місця пуску - то взагалі дуже мало часу. Якщо далі - то просто збільшується кількість хвилин на 1-2-3", - пояснив Юрій Ігнат.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що Україні бракує систем ППО, щоб збивати всі балістичні цілі, які запускає ворог. За його словами, удари з боку російських військ по Україні протягом останнього часу не стали частішими.

Головне