Ігнат пояснив, чому ніч минула майже без тривог та "шахедів"

Ігнат пояснив, чому ніч минула майже без тривог та

Ніч та ранок четверга, 26 жовтня, пройшли для українців з мінімальною кількістю повітряних тривог. Не було сьогодні і традиційних для росіян нічних запусків ударних дронів. Речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат в ефірі "Ми-Україна" пояснив, чому так сталося.

"Тут все просто. Можна сайти на сайти з прогнозом погоди і подивитися, що відбувалося і зараз відбувається на сході та півдні. Це нельотна погода, як кажуть в авіації, саме тому і безпілотників не було цієї ночі видно їх на моніторах, так як і літаків. Погана погода дозволяє українцям більш міцно спати", - роз'яснив він.

Ігнат додав, що погодні умови також мають вплив і на перебіг бойових дій на фронті. 

Як відомо, тривога цієї ночі лунала в Херсонській та Запорізькій областях. Для обох регіонів оголошувалась ракетна небезпека. 

Нагадаємо, у ніч проти 25 жовтня армія рф вкотре атакувала Хмельниччину. Регіон зазнав удару росіян  четверту добу поспіль. Сили ППО збили в області всі ворожі цілі, однак внаслідок падіння уламків постраждали два десятки людей. За оновленими даними, які навів керівник місцевої ОВА Сергій Тюрін, в цілому в області внаслідок атаки пошкоджень зазнали 1760 об'єктів, серед яких "282 — це багатоквартирні будинки, 1404 — приватні будинки, освітні заклади — 41, об'єкти галузі охорони здоров'я — шість, заклади культури — 14 та дві церкви".

Як писав "Ми-Україна" раніше, секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що вибухи, що 25 жовтня вночі лунали біля Хмельницької АЕС є однією зі складових тактики росіян, вони вкотре намагались злякати світ ядерним інцидентом.

Головне