Гудков про смерть Путіна: Якби він зник, у росії все почало б сипатися

Гудков про смерть Путіна: Якби він зник, у росії все почало б сипатися

У разі смерті російського диктатора Володимира Путіна у росії все б змінилося. Таку думку висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков в ефірі програми "Панюта.Підсумки" на каналі "Ми-Україна".

"Якби Путін помер, то усе б змінилося. Тому що вся система влади в росії влаштована таким чином, що вона замкнута на одну людину, який є головним розвідником усіх цих елітарних кланів, які і є владою росії. Ну так званих елітарних кланів, я маю на увазі не з точки зору якості, а з точки зору доступу до грабунку країни, пригніченню народа і так далі. Тому Путін сьогодні є важливим, найбільш важливим елементом цієї структури, так званої вертикалі влади. І якби він зник, то все почало б сипатися. На наш погляд, ми можемо бути звісно неправі, можемо бути ідеалістами у цьому сенсі, але мені здається, що так воно і буде", - зазначив Гудков.

Також він додав, що розмови про смерть Путіна вигідні комусь з російської влади, тому останнім часом вони і почастішали.

"Розмови про те, що цар не справжній, це непогана доктрина, непогана концепція. Вона руйнує імідж Путіна, послаблює його. Я не знаю, кому це вигідно. Але мабуть комусь в оточені найближчому Путіна це вигідно, і тому поки про це можна говорити", - зазначив російський опозиціонер.

Як повідомляли "Ми-Україна", представник ГУР МО Андрій Юсов розповів, що для захисту Володимира Путіна в росії використовується продумана система двійників президента рф. Нині двійників Путіна нараховується щонайменше троє.

Головне