Федоров: Без питної води перебувають 70% мешканців ТОТ

Федоров: Без питної води перебувають 70% мешканців ТОТ

Переважна більшість населення тимчасово окупованої частини Запорізької області перебуває без питної води. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Якщо ми подивимося в цілому на гуманітарну ситуацію, то тут є один простий приклад, який повністю, мені здається, зніме всі питання подальші. Ворог зруйнував майже рік тому Каховську ГЕС. Отже сьогодні без питної води знаходяться 70% мешканців тимчасово окупованої території Запорізької області. А як ми розуміємо, без наявності системно питної води витікає величезна кількість інших проблем. 

Складно зрозуміти, як у 21 сторіччі бути без питної води. А ворог саме в такі умови сьогодні садить наших мешканців в тимчасовій окупації", - наголосив Федоров.

Крім того він додав, що також жителі ТОТ стикаються з проблемою надзвичайно дорогих продуктів та медикаментів, які рідко можна знайти.

Як повідомляли "Ми-Україна", російські окупанти продовжують так званий процес "націоналізації" майна українців на захоплених армією рф територіях. Йдеться про "десятки тисяч об'єктів".

Головне