Експерт попередив українців про нову масштабну російську ІПСО "Майдан-3"

Експерт попередив українців про нову масштабну російську ІПСО

росія запустила проти України чергову потужну інформаційну кампанію, спрямовану на розкол у суспільстві. Про це розповів експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов в ефірі ток-шоу "На часі" на каналі "Ми-Україна".

Він наголосив, що ця кампанія співпала у часі зі скандальними заявами колишньої народної депутатки Ірини Фаріон.

"Спеціальні підрозділи, які займаються інформаційною безпекою, вже публічно попередили, що запущена чергова потужна інформаційна кампанія проти України, яка називається "Майдан-3". Вона спрямована на те, щоб розколоти українське суспільство, кинути ті теми, які повинні розколювати. І кульмінація буде буквально за тиждень. Компетентні органи протидіють. І якось так співпало, що ці заяви (Фаріон, - ред.) також з'явилися одночасно з розгортанням ворожої інформаційної кампанії. Тобто в цих заявах є ознаки правопорушень, передбачених статтями про розпалювання міжнаціональної ворожнечі", - наголосив Попов.

Як повідомляли "Ми-Україна", українців попередили про черговий фейк, який шириться соціальними мережами. Йдеться про фейковий сюжет про нібито необхідність повторного складання іспитів для водіїв. У ньому вказується, що у водіїв, які не підтвердять свої категорії повторним складанням іспитів, будуть конфіскувати автівки.

Головне