Експерт пояснив, що може змусити Путіна напасти на країну НАТО

Експерт пояснив, що може змусити Путіна напасти на країну НАТО

Країнам НАТО потрібно готуватися того, що росія може розпочати агресію щодо однієї з країн-членів Альянсу. Так думку висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Чекати 5-6-10 років це теж таким чином думати лінійно, що росія дасть шанс. От росія, Путін буде чекати так само, поки Європа підготується, поки Захід, поки НАТО. НАТО вже багато зробило. Україна дала шанс фактично за цих два роки. Вони і так багато що роблять, щоб змінитися, щоб щось зміцнити. Але треба розуміти розрахунок росії…" - наголосив Мусієнко.

На його думку, Путін може напасти на країну НАТО, коли зрозуміє, що в Україні армія рф близька до поразки.

"Путін може почати агресію проти держави НАТО, коли йому стане в Україні зовсім погано і коли він відчує, що російська армія близька до поразки. Для чого? Для того, щоб перевернути цю шахову дошку і сказати, що тепер агресія проти вас, тепер ядерна загроза, для цього і ядерна зброя в Білорусі, тому давайте сідати, домовлятися. Зокрема домовлятися про питання України, ясна річ, це ж нерозривно все йде", - наголосив експерт.

Як повідомляли "Ми-Україна", радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив про недопустимість компромісів з рф. За його словами, росію можна або перемогти, або їй програти.

Головне