До 70% техніки росіян знищується дронами, - Музичук 

До 70% техніки росіян знищується дронами, - Музичук 

Більша частина військової техніки ворога на полі болі знищується завдяки застосуванню безпілотників різних типів, зокрема FPV-дронів. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Нацгвардії України Руслан Музичук.

"Зараз ми бачимо, що для знищення ворожої техніки та придушення штурмів використовується артилерія - це завжди досить ефективна зброя, протитанкові ракетні комплекси і звичайно дрони, які несуть бойове навантаження та здійснюють скиди, а також FPV-дрони. Якщо аналізувати, до 70% бронетехніки, яка знищувалась протягом минулого тижня нашими підрозділами, вона була знищена саме завдяки застосуванню дронів, FPV-дронів і дронів, які несуть скиди", - розповів він.

Музичук додав, що українські захисники продовжують вчитися використовувати різні БпЛА в умовах застосування ворогом РЕБів і є певне розуміння, як це робити та завдати росіянам втрат. У списку ураженої дронами НГУ техніки - ворожі зенітні ракетні комплекси та навіть важка вогнеметна система "Сонцепьок". Так, лише за минулий тиждень неподалік лінії бойового зіткнення було ліквідовано дев'ять російських ЗРК, які мали здійснювати прикриття від ударів української авіації або безпілотників. 

Нагадаємо, українські захисники за бойову добу 15 квітня ліквідували ще 920 російських загарбників, і таким чином загальні втрати армії противника в особовому складі з початку повномасштабного вторгнення склали вже близько 455 340 солдатів. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск під час зустрічі з Метте Фредеріксен обговорив можливість створення "залізного купола" для захисту європейських міст від повітряних атак на випадок війни.

Головне