Десятки мінометів, 19 гармат та сім "Градів": росіяни стягують до Бахмута додаткові сили 

Десятки мінометів, 19 гармат та сім

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається напруженою. На деяких ділянках ворог контратакує, застосовує для цього піхотні підрозділи, оскільки погода не дає змогу застосовувати важку техніку, розповів в ефірі "Ми-Україна" офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков. 

"Дуже інтенсивно працює ствольна артилерія, РСЗВ та міномети. Також ворог застосовує авіацію, крилаті авіабомби. Постійно ми перебуваємо в динаміці. Не можна сказати, що на якихось ділянках ситуація у нас стабілізувалася. Постійно відбуваються зіткнення", - зазначив він. 

В район Бахмута окупанти перекидають додаткові сили.

"Є додаткові сили, ворог підтягує броньовану техніку. До ствольної артилерії відносяться і міномети. 40 мінометів він поставив десантним підрозділам. Одному з дивізіонів цього полку він поставив 19 гармат 152-го калібру,це причіпні гармати "Мста-Б" та "Гіацинт-Б". І також теж ми спостерігаємо поповнення РСЗВ "Град"- десь біля семи одиниць. Це те, що ворог бере з арсеналів, відновлює і кидає на фронт . Однак хочу зразу зазначити, що все ж він не може перекрити ту кількість артилерії, яку він втрачає", - наголосив Калашніков.

Таке новітнє озброєння як "Мста-С" та "Гіацинт-С", за його словами,  у ворога майже закінчилося. Тому противник не гребує перекидання навіть морально застарілої техніки. 

Найактивніше просування ЗСУ відбувається на південному фланзі Бахмута.

Нагадаємо, голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко заявив, що бої за Авдіївку в зайвий раз продемонстрували нездатність армії рф ефективно використовувати наявні у неї сили та резерви. Він зауважив , що в контрбатарейній боротьбі та в плані артилерії якісно переважаємо ми, хоча у росіян є перевага у кількості.

Як писав "Ми-Україна" раніше, армія рф перейшла із самохідних установок на буксировані. Цей факт може свідчити про те, що у росіян залишилося недостатньо "самоходок". 

Головне