Братчук про ядерні погрози Путіна: Це демонструє неспроможність росії на полі бою

Братчук про ядерні погрози Путіна: Це демонструє неспроможність росії на полі бою

Ядерні погрози російського диктатора Володимира Путіна демонструють неспроможність рф на полі бою. Таку думку висловив речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, ніхто точно не знає, у якому стані перебуває російська ядерна зброя.

"Коли ми говоримо про ядерну зброю російської федерації, то багато хто, в тому числі і різних країн, на сьогодні твердо не знають, в якому стані знаходиться ядерна зброя російської федерації. Тому що ми всі прекрасно бачимо на прикладі стратегічної авіації росії, що з пусковими установками, тобто з літаками, у них не все гаразд. І це показує, в тому числі навіть масовані російські обстріли по території нашої держави, коли літаки не можуть нести ту кількість ракет, яка у них прописала у тактико-технічних характеристиках. Тобто коли говоримо про ядерну зброя росії, ми прекрасно розуміємо, що це те, що залишилося від радянського союзу. І в якому стані, як воно зберігалося, хто це контролював, а враховуючи тотальну корупцію, особливо військову корупцію на росії, то можемо говорити, що там є, як мінімум, певні проблеми", - наголосив Братчук.

Водночас він додав, що росіяни вже здійснили настільки багато атак на Україну, що за еквівалентом вони дорівнюють застосуванню ядерної зброї.

"По друге. Коли росія вдається до ядерного шантажу це усьому світу показує, що на полі бою росія нічого робити не може. І питання звучить також  і в іншому - якщо росія буде намагатися застосовувати ядерну зброю, то в принципі, якщо ми беремо еквівалент того, що росія вже вкинула на територію нашої держави атакуючи з повітря, атакуючи на суходолі, то ці еквіваленти вони вже давно перевищили тактичну ядерну зброю. Єдиний нюанс, що нема радіації", - зазначив речник Української добровольчої армії Південь.

Як повідомляли "Ми-Україна", світові держави невпинно нарощують витрати на ядерну зброю. За оцінками Міжнародної кампанії за ліквідацію ядерної зброї (ICAN), у 2023 році глобальні витрати на цей вид озброєнь зросли на 13% і сягнули небувало показника у 91,4 млрд доларів.

Головне