Блокада на кордоні з Польщею: чи вплинула на рух легкових авто та автобусів

Блокада на кордоні з Польщею: чи вплинула на рух легкових авто та автобусів

Страйк польських перевізників жодним чином не впливає на рух легкового транспорту, а також автобусів рух. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"Якщо говорити навіть про дії польських перевізників, які блокують під'їзні шляхи до пунктів пропуску, вони не обмежують перетин кордону для автобусів та легкових автівок. Легкові авто на напрямку пункту пропуску "Ягодин" кордон не перетинають – там кордон перетинають тільки вантажівки та автобуси", – роз'яснив він.

Загальний пасажиропотік, який не стосується вантажівок, в середньому за добу складає до 80 000 осіб, у вихідні цей показник може бути і 90 000.

Як відомо, вже понад тиждень поляки блокують три основні напрямки -  ''Корчова-Краковець", "Гребенне-Рава-Руська" та "Дорогуськ-Ягодин". Перемовини між польською та українською сторонами напередодні, 13 листопада,  ні до чого не призвели. Польські перевізники вирішили продовжити блокування. На сьогодні найбільша черга фіксується на пункті пропуску "Ягодин" - близько 1300 вантажівок і ще по 500 вантажних автомобілів на напрямках "Краківець" та "Рава-Руська".

Як писав "Ми-Україна" раніше, Єврокомісія оголосила про скерування 110 мільйонів євро на допомогу постраждалим від війни громадянам України.

Головне