Авдіївка залишалася б під контролем України, якби ЗСУ мали достатньо боєприпасів, - Кравчук

Авдіївка залишалася б під контролем України, якби ЗСУ мали достатньо боєприпасів, - Кравчук

Авдіївка залишалася б під контролем ЗСУ, якби українські військові мали б достатньо боєприпасів. Про це заявила народна депутатка Євгенія Кравчук в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

За її словами, співвідношення у боєприпасах під час боїв за Авдіївку було 1 до 10, а у людській силі - 1 до 7. 

"Авдіївка була б і залишалася під контролем Збройних сил, якби у них була достатня кількість боєприпасів. І ми власне в розмовах європейцям кажемо, що співвідношення у боєприпасах було 1 до 10, а у людській силі - 1 до 7. І зрозуміло, що принаймні у боєприпасах ми маємо мати якщо не перевагу, то паритет", - зазначила парламентарка.

Також вона додала, що з окупацією Авдіївки, росіяни стали на певну кількість кілометрів ближчими до Європи.

"Коли ми говоримо, що наші воїни мали відійти з-під Авдіївки, і окупована територія де-факто збільшилася на якусь кількість квадратних кілометрів, це не просто через те, що ми не маємо достатньої зброї, немає артилерії. Це означає, що російські військові на стільки-то кілометрів ближчі до Європи, до європейських спокійних міст", - зазначила Кравчук.

Як повідомляли "Ми-Україна", після наказу про вихід українських воїнів з Авдіївки бійці ГУР забезпечували евакуаційний коридор.

Головне