АРМА про продаж яхти Медведчука: Цікавляться десятки відомих компаній з різних країн світу

АРМА про продаж яхти Медведчука: Цікавляться десятки відомих компаній з різних країн світу

Яхту зрадника Віктора Медведчука виявили бажання придбати десятки відомих компаній з різних країн світу. Про це розповіла голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума в ефірі ток-шоу "На часі" на каналі Ми-Україна.

Ми вперше в історії України отримали порядок, який закріплює процедуру реалізації такого майна за кордоном. Я думаю також всім буде цікаво про те, що на сьогоднішній день АРМА отримала вже десятки запитів від брокерських та інших компаній, юридичних і фізичних осіб, в тому числі іноземних, які вже виявили бажання на придбання такої яхти. Це і відомі компанії з різних країн світу, - наголосила Дума.

Що відомо про яхту Медведчука

Як відомо, Кабінет міністрів 15 листопада надав дозвіл на продаж яхти Віктора Медведчука, колишнього нардепа, якого заарештували за держзраду, а згодом обміняли на українських захисників Азовсталі. Уряд вперше в історії узаконив можливість продати арештоване майно за кордоном за допомогою платформи Prozorro. Нині яхта перебуває у Хорватії. Це судно довжиною у 90 метрів, яке вміщує 14 кают для гостей і місце для двох десятків членів екіпажу. Вона має чотири палуби, на головній з них - басейн з водоспадом. Корпус - зі сталі, надбудова - з алюмінію, настил - з натурального дерева. Серед іншого на судні є кінотеатри, спортзал, басейн, SPA-зона та косметологічний кабінет, а також близько 50 кімнат різного призначення. Яхту будував відомий голландський підрядник у 2005 році, а за 10 років її купив Медведчук. Вартість судна - близько 200 млн євро. Виручені від продажу кошти підуть до держбюджету, вочевидь на оборонні потреби. Принаймні таку думку висловили в АРМА, яке займається процедурою продажу яхти Медведчука.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Реєстрі арештованого майна в Україні вже міститься близько 175 тисяч записів. Майже 50 тисяч з них передано в управління АРМА.

Головне