В реєстрі АРМА 1064 заарештованих активів, власником яких на 100% є рф

В реєстрі АРМА 1064 заарештованих активів, власником яких на 100% є рф

У реєстрі заарештованих активів Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на сьогодні перебуває 1064 об'єктів, які повністю належать росії. Відповідні дані навела голова Агентства Олена Дума. 

Вона також наголосила на тому, що законодавча база, якою керується АРМА не дає змогу реалізувати на практиці ті можливості, які має відомство.

"Кількість арештованих активів, власником яких є рф на 100% - 1064. Ті активи, власність яких у рф і Білорусі становить 50% і менше - понад 2000. Проте у АРМА заблокована можливість далі з ними щось робити, як-то управляти або реалізувати". - зазначила Дума. 

Вона пояснила, що у частині 7 статті 21 Спеціального закону АРМА є вимога щодо погодження з власниками акцій або часток паїв по управлінню вказаними активами.

"Коли ми знаємо, що такими власниками є бенефіціари рф або Білорусі, виходить ми повинні погодити з ними питання управління арештованим активом", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше цього місяця майно рівненського обласного "військкома", якого підозрюють у незаконному збагаченні та побитті солдата, передали АРМА. Варість активів становить майже 52 мільйони гривень.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у листопаді Кабмін вдосконалив процедуру продажу арештованих активів та унормував їх реалізацію за кордоном.

Головне