Андрющенко: Окупанти почали перекидати більше техніки на Бердянський напрямок

Андрющенко: Окупанти почали перекидати більше техніки на Бердянський напрямок

Російські окупанти знову почали перекидати свою техніку на Бердянський напрямок. Це відбувається переважно через окупований Маріуполь, розповів радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

За його словами, раніше загарбники перекидали більше техніки на Донеччину. Нині ж тенденція змінилася.

"От бачимо, такі поставки поїхали у бік Бердянська, у бік Запорізької області. До того у пріоритеті було все ж таки напрям, останнім часом, північ Донецької області. Знову ж, розуміємо, чому це - Вугледар, Авдіївка, Мар'їнка. А на тепер чомусь знову в активній фазі і в пріоритеті ми бачимо Бердянський напрямок. Тому подивилися, бачимо, де точки входу-виходу, куди тягнуть вони танки, зокрема. Будемо спостерігати, фіксувати далі", - наголосив Петро Андрющенко.

Нагадаємо, у ніч з 16 на 17 жовтня, українські військові виконали атаки на ворожі аеродроми в тимчасово окупованих Бердянську та Луганську. ЗСУ завдали точних ударів по вертольотах та обладнанню, яке знаходилося на аеродромах.

Як повідомляли "Ми-Україна", начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив, що російські окупаційні війська готуються до нової хвилі штурму Авдіївки. Зокрема, ворог перегрупувався після двох невдалих хвиль своїх штурмових дій та підтягнув резерви.

Головне