Автошколи для осіб з інвалідністю стали важливим етапом в реабілітації та інтеграції ветеранів, - МВС

 Автошколи для осіб з інвалідністю стали важливим етапом в реабілітації та інтеграції ветеранів, - МВС

Автошколи для осіб з інвалідністю у процесі реабілітації та соціальної інтеграції ветеранів допомагають людям після поранень не лише відновити фізичні навички, але й значно розширити свої можливості мобільності. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

За її словами, люди після поранень вчаться не тільки ходити чи брати щось в руки - але й стають більш мобільними.

"Ми далі продовжуємо заохочувати не тільки тих, хто взагалі не має посвідчення водія, а, як я сказала, тих, які таке посвідчення водія мають, проте отримали певні поранення і от в рамках якраз таки реабілітації хочуть додатково навчитися керувати транспортним засобом. Наприклад, в силу того, що мають ампутацію і встановили протези, якими вчаться не тільки ходити, брати щось в руки, а і керувати транспортним засобом", - додала вона.

Нагадаємо, у серпні уповноважений ВР  з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до очільника Національної поліції з проханням провести розслідування конфлікту в Києві, під час якого поліціянтка образила ветерана.

Як писав "Ми-Україна"с раніше, приблизно 40% повернутих з російського полону осіб раніше мали статус зниклих безвісти за особливих обставин і не були підтверджені Міжнародним комітетом Червоного Хреста (МКЧХ).

Головне