Велика Британія та США ввели санкції проти російських кольорових металів

Велика Британія та США ввели санкції проти російських кольорових металів

Велика Британія та США ввели санкції проти російських кольорових металів. Біржам з торгівлі металами заборонено приймати новий алюміній, мідь та нікель російського виробництва.

Про це повідомляє Reuters.

За заявою міністерства фінансів США, завдяки новим санкціям LME та CME не зможуть приймати нові партії алюмінію, міді та нікелю із росії. Саме росія є одним з найбільших світових виробників цих металів.

Зокрема, йдеться про Лондонську біржу металів (LME) та Чиказьку товарну біржу (CME). Саме вони відіграють основну роль у сприянні торгівлі промисловими металами.

Вжиті США та Великою Британією заходи звільнять запаси “російських” кольорових металів на світових біржах. Це дозволить торгувати ними та вилучати, щоб звести до мінімуму ризик для стабільності ринку.

Як повідомляється, у березні 91% запасів алюмінію на складах, зареєстрованих на Лондонській біржі металів, мають російське походження. Такою ж ситуація була і в лютому. Це викликає занепокоєння у деяких виробників, які конкурують з російським “Русалом”.

За даними LME, у березні частка міді російського походження зросла до 62% проти 52% у лютому, а нікелю з 35% до 36%.

Як писали "Ми-Україна" раніше, у Молдові готуються позбавляти громадянства осіб під міжнародними санкціями.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.