Росіяни саботують роботу зернового коридору: Братчук розповів, як нині працюють українські порти 

Росіяни саботують роботу зернового коридору: Братчук розповів, як нині працюють українські порти 

Росія продовжує докладати зусиль для зриву функціонування “зернового коридору”. Попри усі перепони українські порти продовжують роботу, хоча й тогорічних обсягів експорту збіжжя на сьогодні немає, розповів в ефірі "Ми-Україна" речник керівника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Він також зазначив, що українським портам доводиться функціонувати в “гнучкому графіку”, зважаючи на перебої в постачаннях електроенергії.

“Але, виходячи з цієї ситуації, відповідно, виходять каравани з українською продукцією, яка йде за контрактами до Азії, Африки та Європи. Є ще надважливий момент, що росіяни в координаційній групі, яка має перевіряти судна, саботують роботу і намагаються зірвати "зернову угоду". Немає тих обсягів, що були минулого року", - зазначив Братчук. 

https://www.youtube.com/watch?v=qR0UQWxqDFU

Як писав “Ми-Україна” напередодні, рф навмисно перешкоджає українському експорту продовольства, гальмуючи інспекції суден у Босфорі в межах роботи “зернового коридору”. Станом на ранок 10 січня на перевірку чекало майже сто кораблів, більшість з них перебуває в очікуванні ще з минулого року.

Головне