Люди повинні мати змогу навіть за відсутності світла отримувати банківські послуги: Рожкова про Power Banking

Люди повинні мати змогу навіть за відсутності світла отримувати банківські послуги: Рожкова про Power Banking

Населення та бізнес повинні мати можливість навіть за довгої відсутності світла отримувати банківські послуги. Спеціально для цього була створена банківська мережа Power Banking. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла перший заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова.

"Це була наша ініціатива, створити таку об'єднану банківську мережу, яку ми назвали Power Banking або потужний банкінг. Спершу ми почали працювати із системно важливими банками, їх є 14. Ми запропонували саме їм визначити відділення і обладнати їх всім необхідним, які зможуть працювати навіть в період довгого блекауту. Але згодом до цієї мережі почали доєднуватися й інші банки, тому там є невеличкі банки, про які можливо не всі знають, вони не у всіх на слуху. Але, в будь-якому випадку, це дуже позитивна річ, оскільки спочатку таких відділень було визначено близько 900, сьогодні їх уже більше 1200 і їх кількість буде розширюватися", - зазначила Рожкова.

Також вона додала:

"Це питання важливе для нас, оскільки всі люди, всі наші громадяни і бізнес, вони мають мати можливість отримати банківські послуги, або готівку, або здійснити будь-яку іншу банківську операцію, навіть за довгої відсутності світла".

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", перший заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова нагадала, що банківська система України з початку повномасштабної війни працювала на високу оцінку й не зупинилася жодного дня.

Головне