ДТЕК збільшив виробництво електроенергії з сонця вдвічі

Сприятливі погодні умови та ефективна робота енергетичного обладнання ДТЕК ВДЕ дозволили компанії у лютому збільшити виробництво електроенергії на сонячних електростанціях вдвічі.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК ВДЕ.

“Компанія ДТЕК ВДЕ збільшила вдвічі обсяги генерації електроенергії на сонячних станціях з 18,5 млн кВт-год в січні до 35,2 млн кВт-год у лютому поточного року. Це еквівалент місячного споживання електроенергії для понад 200 тис. домогосподарств”, – йдеться в повідомленні ДТЕК ВДЕ.

Як зазначається, суттєвий приріст виробництва електроенергії на сонячних електростанціях компанії минулого місяця пов’язаний з фактором збільшення тривалості світлового дня та їх кількості. Також це пов’язано із забезпеченням ефективної роботи енергогенеруючого обладнання станцій спеціалістами ДТЕК ВДЕ.

Ці чинники в сукупності сприяли тому, що більшість днів лютого в порівнянні з січнем в енергосистемі майже не спостерігався дефіцит генеруючих потужностей. Таким чином це дозволяло операторам системи розподілу мінімізувати або ж взагалі відмовитись від відключень електроенергії для населення.

“Загальна потужність наших сонячних електростанцій складає 450 МВт і вони забезпечують країну власною чистою енергією. Ми впевнені, що зелена енергетика України допомогла вирішити проблему дефіциту генерації в лютому. Очікуємо, що більш активна робота сонячної та вітрової генерації навесні зменшить навантаження на ТЕС та АЕС, яким потрібно проводити ремонти. Також вивільниться потенціал для поновлення експорту електроенергії державою”, – заявив генеральний директор ДТЕК ВДЕ Олександр Селищев.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, в “Укренерго” розповіли, що через російські обстріли в прифронтових областях України спостерігається складна ситуація з енергетичною системою. Там фіксують пошкодження магістральних мереж та мереж операторів систем розподілу.

Головне