Дивна математика від путіна: втрати іміджу та поразка "суперзброї"

Дивна математика від путіна: втрати іміджу та поразка

Російські терористи продовжують завзято й енергійно битися головою об стіну київської ППО, викидаючи найкращі свої ракети тільки для одних їм зрозумілих цілей.

А що для них в сухому залишку?

Беруть шість "Кинджалів" – зброю Судного Дня, від однієї назви якої в Байдена має статися серцевий напад, а в Медведєва – істерика.

Плюси: подряпали Patriot і пробили колесо в одній із пускових установок.
Мінуси: світ зрозумів, що росіяни, як завжди, усім брехали і їхня зброя не така страшна, а значить, можна пошвидше перетинати намальовані уявою червоні лінії і прискорено давати Україні іншу зброю, у першу чергу літаки.

Беруть десятки "Іскандерів", які не бояться ні санкцій, ні гумору й мають лякати Європу своєю близькістю, – і кидають їх удень і вночі.

Плюси: розбили вікна Буданову.
Мінуси: "Іскандери" насмішили всю Європу, і тепер їх нема сенсу боятися. І дуже злий Буданов.

Дуже дивна математика в росіян виходить. Втратити імідж країни, озброєння якої може лякати весь світ, щоб подряпати Patriot і розбити вікна Буданову. І для внутрішньої аудиторії можна розказувати, що ви знищили вже всі Patriot і всі центри прийняття рішень, проте зовнішній світ усе чудово бачить. І робить висновки. І якщо росіянам можна впарювати, що "СВО" йде за планом і скоро перемога, то США і Європа все менше й менше бояться російської зброї, а Китай усе більше в шоці з того, з ким йому доводиться мати справу. А такі висновки приводять до наслідків.

Але ж якщо ти почав ганьбитися, то треба ганьбитися до кінця. І ніяка математика путіна не зупинить.

Сергій Фурса, інвестиційний банкір

Головне