Більше ніяких іспитів: Україна і Литва спростять обмін водійських посвідчень

Україна і Литва домовилися спростити обмін водійських посвідчень. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Україна та Литва впроваджують спрощений обмін водійських посвідчень, без додаткових іспитів. Відповідну угоду сьогодні схвалив Уряд”, – зазначив очільник українського Кабміну.

За його словами, обмін водійських прав відбуватиметься без складання будь-яких іспитів.

“Обмін водійських прав буде відбуватися без складання теоретичних і практичних іспитів. Це заощадить час і зусилля тисяч людей. Для обміну слід лише подати документ про постійне проживання в країні, оригінал посвідчення та дійсну медичну довідку”, – зазначив Шмигаль.

Разом з тим він висловив подяку Литві за допомогу громадянам України, які наразі перебувають у країні.

“Цінуємо всебічну підтримку Литви та дякуємо за гостинність щодо українців. Тепер створюємо для наших громадян у Литві нові можливості”, – наголосив український прем’єр.

Як повідомляли “Ми-Україна”, найближчими днями запрацює послуга обміну посвідчення водія в застосунку “Дія”. Вона буде особливо корисною для тих, хто втратив чи пошкодив свій фізичний документ.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…