У РФ відкрили кримінальне провадження проти відомого актора, який заявляв, що воював би на боці України

У РФ відкрили кримінальне провадження проти відомого актора, який заявляв, що воював би на боці України

Проти відомого російського актора Артура Смольянінова, який нещодавно висловився проти вторгнення Росії в Україну, відкрили кримінальне провадження в РФ. Нещодавно в інтерв'ю видання "Нова газета Європа" (визнане "іноземним агентом" у РФ) актор заявив, що якби йому довелося воювати, він би обрав сторону українців та стріляв в окупантів, навіть якщо вони його колеги по цеху.

Про це повідомляє російське видання "Медуза". Як зазначається, голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін доручив порушити кримінальну справу проти Артура Смольянінова, але за якою статтею слідчі мають вести розслідування, він не уточнив.

Наразі Артур Смольянінов не перебуває в Росії - він виїхав з країни в жовтні. Ще тоді проти нього було заведено адміністративну справу про "дискредитацію" російської армії.

На початку повномасштабної війни актор заявив про свою антивоєнну позицію, після чого його звільнили з державних проектів. Він став відомим завдяки ролям у таких стрічках, як "Штрафбат", "9 рота", "Ялинки", "Біла гвардія", "Жара" та інші.

Головне