Окупанти здійснили авіаудар по Вовчанську: постраждало шестеро осіб

Окупанти здійснили авіаудар по Вовчанську: постраждало шестеро осіб

Російське окупаційне військо знову вгатило ракетами по Вовчанську на Харківщині. Для завдання удару ворог застосував авіацію. Авіаудар по Вовчанську був завданий о 10:30 ранку.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

Наразі відомо про шістьох постраждалих, а також пошкодження будівлі підприємства та житлового будинку. 

Один із поранений - співробітник “Харківобленерго”. 30-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму, його шпиталізували. Ще п'ятеро осіб - це фахівці, які здійснювали ремонтні роботи на лініях зв‘язку. Лікарі вже надали їм потрібну допомогу, лікуватися вони будуть амбулаторно. 

Гатили по Вовчанську росіяни і напередодні. Внаслідок обстрілу ушкоджень зазнали три приватних житлових будинки. Також 15 лютого окупанти двічі за добу вдарили по Куп’янську: зранку та пізно увечері.  Ранкові обстріли пошкодили щонайменше шість приватних будинків та господарчі споруди. У результаті вечірніх "прильотів" у місті згоріли ангар, гаражі та 5 автомобілів, включно з двома автобусами.

Нагадаємо, 16 лютого уночі вибухи лунали щонайменше в 11 областях. Спочатку ворог запустив “шахеди”, а згодом і ракети. Загалом сьогодні вночі по мирних містах країни ворог запустив 32 ракети, серед яких і 12 одиниць Х-22, які нині наші захисники збивати не можуть. ППО вдалося впоратися з 16 ворожими ракетами.

“Прильоти” зафіксовані на Львівщині, Кіровоградщині та у місті Павлоград на Дніпропетровщині. В останньому внаслідок атаки загинула жінка, постраждало понад 30 будинків. Влучання також є і на Полтавщині. Спочатку ворог атакував Кременчук ударним дронам, а потім випустив по місту дві ракети.

Як писав "Ми-Україна" раніше,  в Нацбанку розповіли, що українська національна валюта вже майже не реагує на ракетні удари рф і протягом останніх тижнів стабільно посилюється. За даними регулятора,  фіксований курс гривні, який наразі функціонує в Україні, забезпечує фінансову, валютну і банківську стабільність.

Головне