Перегляд: Публікації

Невдовзі Верховна Рада може запровадити акциз на солодкі напої. Як саме він працюватиме, на що підуть залучені за його рахунок кошти та як аналогічні податки діють в інших країнах?

Детальніше

Вже майже десять днів в соцмережах, інтернеті та ЗМІ розголосу піддається жахливий відпочинок українських дітей в українському ж таборі для відпочинку Star Time Camp, який облаштували в Іспанії. Скандал набув великого розголосу і "Ми – Україна" розбирався, що сталося.

Детальніше

Офіційний курс долара 15 липня перетнув чергову психологічну відмітку та перевищив 41 гривню. Що саме впливає на валютний курс зараз та які очікування від пари долар-гривня, розбирався "Ми – Україна".

Детальніше

16 липня спливає строк, відведений новим законом про мобілізацію, на уточнення даних призовниками, військовозобов'язаними та резервістами. Що треба знати та робити тим, хто стоїть на обліку?

Детальніше

11 липня у Вашингтоні завершується 75-ий саміт НАТО. Оскільки на запрошення України в альянс Україні ніхто не сподівався, насамперед від заходу усі чекають практичних варіантів підтримки. Що саме пообіцяли Україні союзники з НАТО?

Детальніше

За новим законом про мобілізацію, усі громадяни, які стоять на військовому обліку, мають до 16 липня уточнити свої дані в один із трьох способів: у ТЦК та СП чи у ЦНАПі особисто, або через застосунок Резерв+ дистанційно. Що буде після завершення цього строку?

Детальніше

З 9 по 11 липня Вашингтон приймає саміт НАТО. Україна та агресія проти неї – у топі порядку денного, але про членство знову не йдеться. Чого ж нам очікувати від саміту?

Детальніше

Новий закон про мобілізацію дещо змінив умови взяття на військовий облік, зняття та виключення з нього. Вони і до змін могли викликати непорозуміння, тому варто розуміти різницю та особливості саме зняття та виключення. Як це відбувається за законодавством та нормативкою?

Детальніше