Перегляд: Публікації

Десять років тому, 20 лютого 2014 року росія розпочала збройну агресію проти України. Два роки тому, 24 лютого 2022 року, здійснила повномасштабне вторгнення. Цифри та дані цього багаторічного протистояння, про які неможна забувати, зібрав "Ми – Україна".

Детальніше

У переддень десятої річниці війни з росією та другої річниці повномасштабного вторгнення, "Укрпошта" оголосила про випуск нової поштової марки під назвою "І буде весна".

Детальніше

В середині навчального року маємо безліч змін у сфері освіти, які стосуються як вступників цього року, так і решти учнів. Що треба знати про новий освітній застосунок "Мрія", умови надання грантів, вступу на бюджет та підготовки до НМТ?

Детальніше

Весна — час оновлення та надії. Кожна культура святкує прихід цього сезону по-своєму. Різноманітність весняних традицій у всьому світі дивує: від фестивалю Холі в Індії до Параду квітів у Голландії. Розгляньмо деякі з найцікавіших свят, які запалюють серця людей різних країн навесні.

Детальніше

Наприкінці 2024 року Національний банк може запустити відкрите тестування електронної гривні. Що таке цифрова валюта центрального банку, чим відрізняється від крипти та безготівки і як її запроваджують у світі?

Детальніше

13 лютого понад 70 народних депутатів зареєстрували законопроєкт про систему винагород, доплат та пільг військовим, які мають мотивувати до служби професіоналів. Які саме норми пропонують депутати?

Детальніше

13 лютого Сенат США підтримав законопроєкт про військову допомогу Україні. Але його подальша доля у Палаті представників невизначена. Якими можуть буть сценарії?

Детальніше

До кінця березня пенсіонери, яким статус ВПО надано до 24 лютого 2024 року, обов'язково мають пройти ідентифікацію. В який спосіб це зробити та в яких інших випадках від пенсіонерів вимагають ідентифікації?

Детальніше