“Антитіла” заспівали “Фортеця Бахмут” на фестивалі в Італії

“Антитіла” заспівали “Фортеця Бахмут”

“Антитіла” заспівали пісню “Фортеця Бахмут” на фестивалі в Сан-Ремо в Італії.

У соцмережах з’явилося відео виступу музикантів.

“Фортеця Бахмут наживо для двадцятимільйонної аудиторії та найважливіший меседж сьогодні: Україна стоїть. Україна бореться. Україна переможе!”, – написали виконавці в Instagram.

У мережі жартують, що артисти своїм виступом допомогли розшифрувати повідомлення керівника Офісу президента Андрія Єрмака:

Нагадаємо, “Антитіла” презентували кліп “Фортеця Бахмут”. У кліпі з’являються кадри міста Бахмут, яке майже повністю знищили російські окупанти. Для зйомок кліпу гурт привіз в найгарячішу точку України обладнання на понад 300 тисяч доларів. До знімальної групи увійшли чотири особи: режисер Віктор Скуратовський, оператор Сергій Бандерас, механік камери Юрій Коновальский, а також продюсер, директор гурту, музикант та військовий Сергій Вусик.

“Майже три доби за мінусової температури та за несприятливих погодних умов тривали зйомки відеороботи “Фортеця Бахмут” на справжніх позиціях під час виконання бойових завдань під Бахмутом. Під наглядом ворожих розвідувальних апаратів, БПЛА і під постійною загрозою попадання по позиціях ворожими касетними снарядами, ланцетами, в результаті контрбатарейної боротьби ворога. Вартість кліпу – неоціненна. Деякі речі залишаться назавжди поза кадром”, – зазначили артисти. 

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, українські захисники відбили 11 атак ворога у двох областях.

Головне