15-річна українка стала чемпіонкою Європи з фехтування U23

15-річна шпажистка-українка Емілі Конрад виборола "золото" чемпіонату Європи з фехтування U23.

Про це повідомило видання "Суспільне. Спорт". Як зазначається, перший день турніру напередодні в Будапешті збірна України завершила з одним "золотом". Континентальну першість серед рапіристок виграла Ольга Сопіт.

Однак на другий день жіночі змагання продовжилися у шпазі. Тоді участь брали чотири українки: крім Конрад, стартували Анна Максименко, Людмила Гайдай і Олександра Лазаренко.

До плей-оф від України дісталися Конрад і Максименко. Обидві дівчини здобули по три перемоги в межах своїх "пулів". Вони отримали 32-й та 45-й номери посіву відповідно.

Проте Анна Максименко закінчила виступи в 1/32 фіналу через поразку від угорки Едіни Кардош — 7:15. Водночас Конрад у другому колі зустрічалася з лідеркою посіву, іншою господаркою змагань Язмін Тот та перемогла — 15:7.

До чотирьох зустрічей у заключній частині турнірної сітки Конрад підходила вже з першим номером посіву. На шляху до фіналу вона перемогла польку Барбару Брих (14:13), француженку Осіан Франсійон (15:11) і віцечемпіонку світу серед юніорів Аліцію Клашік (11:10).

У фіналі суперницею Конрад стала 22-річна італійка Сара Марія Ковальчик, 155-й номер світового дорослого заліку FIE. Підсумковим рахунком зустрічі стало 15:12 на користь українки Конрад.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, спортсменів з росії та Білорусі до кінця війни не допустять до участі в турнірах Міжнародної федерації хокею на льоду