Жіноча збірна України посіла перше місце в командному заліку з боротьби на чемпіонаті Європі

Жіноча збірна України посіла перше місце в командному заліку на чемпіонаті Європи з вільної боротьби. Змагання відбулися у Загребі в Хорватії.

Про це повідомила прес-служба Київської обласної військової адміністрації в Telegram-каналі. Як зазначається, українки за підсумками турніру посіли перше місце в загальнокомандному заліку континентальної першості. Вони здобули шість медалей у десяти вагових категоріях: дві золоті, три срібні та одну бронзову.

У складі української збірної дві представниці Київської області – Ірина Коляденко та Аліна Грушина-Акобія.

"Так, у надзвичайно напруженому фінальному поєдинку у ваговій категорії 62 кг ірпінчанка Ірина Коляденко здолала Грейс Джекоб Булен із Норвегії, 2-й номер світового рейтингу", - йдеться в повідомленні.

Крім того, титул чемпіонки континенту у ваговій категорії 57 кг виборола ще одна вихованка Центру олімпійської підготовки Київщини Аліна Грушина-Акобія. Броварчанка за 2,5 хвилини здолала Залу Алієву з Азербайджану з рахунком 10-0.

Загалом у Загребі виступали представниці 29-ти країн Старого Світу.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у Бремені 12 червня збірна України з футболу зустрінеться на матчі зі збірною Німеччини. Крім того, у червні українські спортсмени зіграють ще два матчі кваліфікації Євро-2024 – з Північною Македонією (16 червня) та Мальтою (19 червня).

Крім того, Національна збірна України з футболу 26 березня провела свій перший поєдинок у кваліфікації Чемпіонату Європи. Українці зустрілися на футбольному полі з командою Англії, однак не отримали перемоги.