В Мінсоцполітики розповіли, як працюватиме система пільг після підвищення тарифів на електроенергію

пільги після підвищення тарифів

Після підвищення тарифів на електроенергію субсидії для громадян підвищаться автоматично.

Про це заявила перша заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак в ефірі телеканалу “Ми-Україна”.

“Всі громадяни, які вже отримують субсидії, їм фактично нічого не треба буде робити, тому що субсидії для них підвищаться автоматично. Ми очікуємо, що у випадку підвищення, будуть нові звернення, ми готуємось до цього, працюємо над спрощенням подання субсидій, щоб громадяни могли просто прийти, дати інформацію про членів родини й всю іншу інформацію вже буде збирати уряд”, – розповіла вона.

Нагадаємо, в Міненерго назвали головну причину підняття тарифів на електроенергію.

“Причина насправді єдина – це обстріли нашої енергосистеми минулої зими. Жодна країна світу з цим не стикалася. Зараз ми бачимо те, що та масштабна кампанія з ремонту і відновлення як генерації, так і мереж, потребує фінансування. Крім того, що нам треба відновлюватись, ми теж втратили велику кількість генеруючих потужностей за допомогою яких ми і підтримували відповідний пільговий тариф”, – пояснив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Раніше ми писали, що в Україні зростуть тарифи на електроенергію вже в червні. За ці кошти влада планує відновити зруйновані росією енергетичні об’єкти, які контролює Україна.

“Електроенергія, як і будь-який товар, має свою вартість. Реальна вартість електроенергії в Україні складає від 4 до 6 грн за кіловат, в залежності від географії поставки. Населення, в свою чергу, сплачує або 1,44 грн за кіловат, або 1,68 в залежності від обсягу споживання. Решта покривається коштом державних виробників електроенергії”, – зазначив генеральний директор АТ “Оператор ринку” Олександр Гавва.

Як писав “Ми-Україна” раніше, на Бєлгородщині після обстрілів спалахнула багатоповерхівка.

Головне