Українці здобули шість нагород на Універсіаді-2023 у США

Українські студенти вибороли шість нагород на Всесвітній зимовій універсіаді, яка тривала з 11 до 22 січня в Нью-Йорку.

Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у Телеграм.

"Шість медалей, з яких одна золота, одна срібна і чотири бронзові, маємо також четверті, пʼяті та шості місця – це чудовий результат!", - йдеться в дописі.

• шорт-трек.

У підсумковому загальнокомандному медальному заліку Універсіади-2023 збірна України посіла 18-те місце.

Переможцем медального заліку стала Японія – 48 медалей (21 золотих + 17 срібних + 10 бронзових). Другою стала Республіка Корея – 29 нагород (12 + 8 + 9), третьою завершила змагання Канада - 13 медалей (6 + 1 + 6).

В українсьій команді виступали 60 студентів з 22 університетів країни. До перемог українців долучились 29 тренерів.

Всього у змаганнях виступили 1,5 тисячі учасників із 540 університетів і 43 країн.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Італії відкрився XVI зимовий європейський юнацький олімпійський фестиваль-2023. Україну представлятимуть 27 спортсменів у дев’яти видах спорту.