У Києві вірянам дозволили бути у храмах на Великдень всю ніч: подробиці

У Києві віряни зможуть у Великодню ніч залишатися в церквах попри комендантську годину. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

У відомстві наголосили, що це стосується тих людей, які прийдуть на нічне богослужіння. Вони повинні будуть не виходити з храмів до закінчення комендантської години.

“Запроваджена комендантська година не унеможливлює проведення нічного богослужіння у церквах. Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі на всю ніч, до завершення комендантської години”, – наголосив очільник КМВА Сергій Попко.

Також у відомстві додали, що освятити кошики можна буде на вечірньому молебні 15 квітня (з 15:00 до 23:00), та на ранковому – 16 квітня (з 05:00 до 18:00).

Крім того людей, які все ж вирішать відвідати нічну службу, закликали заздлегідь дізнатися місцерозташування найближчого укриття. А у разі оголошення повітряної тривоги вони повинні будуть пройти з храму у безпечне місце.

Як повідомляли “Ми-Україна”, раніше у КМВА заявили, що у Києві не будуть відміняти чи скорочувати комендантську годину на Великдень, 16 квітня. Влада закликала містян відповідально поставитися до відвідування храмів.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…