Ми йдемо до вас: звернення Буданова пролунало на всіх радіостанціях в Криму

Ми йдемо до вас: звернення Буданова пролунало на всіх радіостанціях в Криму

Звернення керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова пролунало на всіх радіостанціях в Криму та деяких російських радіостанціях у Москві та Краснодарі.

Відео зі зверненням поширив речник голови Одеської військової адміністрації Сергій Братчук.

"До вас звертається Кирило Буданов. Україна повертає всі захоплені території - Донбас, АР Крим та весь південь України назавжди повернуться додому. Ми знайдемо кожного зрадника, де б вони не ховалися. Усі вони будуть ліквідовані. Всім патріотам - час діяти прийшов. Чекайте, ми йдемо до вас. Слава Україні!" - йшлося у повідомленні.

Крім того, у Криму ефіри радіостанцій "Супутник у Криму" та "Віра" зупинено.

Раніше Буданов зауважив, що завершення війни можливе лише за умови відновлення територіальної цілісності України до кордонів 1991 року. Будь-який інший варіант для України є неприйнятний, адже найменша територіальна поступка згодом може призвести лише до нового конфлікту.

Також він неодноразово говорив, що обіцяний росіянами “великий наступ” вже почався, але він настільки неякісний, що його навіть не всі помічають. Першочергова мета, поставлена перед армією рф – це вихід на кордони Донецької та Луганської областей. 

Очільник ГУР, на відміну від інших експертів, вважає, що Москва не хоче затяжної війни. 

“От рівно навпаки. Росія всіляко намагається, наскільки можливо швидше закінчити війну. Але їхній військовий блок все ще намагається довести, що “ми зможемо, давайте вже обмежимося Донецькою і Луганською областями, але ми точно це зробимо, і зупиняємо”, – зазначив він.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Міноборони назвали головні перемоги ЗСУ за рік війни.

Головне