Обстрілювали мирне населення: в районі Нової Каховки ЗСУ знищили ворожу РСЗВ

Обстрілювали мирне населення: в районі Нової Каховки ЗСУ знищили ворожу РСЗВ

В районі Нової Каховки ЗСУ знищили ворожу РСЗВ, з якого окупанти обстрілювали мирне населення

Про це керівниця пресцентру сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла в  ефірі "Ми-Україна.
 
"На лівобережній Херсонщині досить неспокійно, хоча в порівнянні з попередніми днями це не такий активний обстріл. Протягом минулої ночі не було обстрілів населених пунктів. Ворог продовжує вишукувати наші позиції, наші спроби та наміри. Але це їм не вдається. З нашого боку знищена РСЗВ в районі Каховки, яка теж використовувалась для обстрілу протилежного берега. Спостерігаємо, що вони продовжують мінометні обстріли Олешок. Намагаються тиснути на місцеве населення", – повідомила Гуменюк.

Нагадаємо, ракетна небезпека з Чорного моря є високою, адже російська федерація має на озброєнні 22 ракети “Калібр”. Кількість ракетоносіїв зменшилась протягом ночі – у Чорному морі корабельне угрупування ворога складається з 17 кораблів. Загальний залп “Калібрів” може сягати 22 ракет.

“Ми не можемо зараз говорити про зменшення ракетної небезпеки, оскільки 20 ракет типу “Калібр” це високоточна зброя, яка може бути спрямована по конкретних об’єктах. Крім того, ми бачимо, що тактика дій ворога все-таки має ознаки принципу “традицій” – як тільки заговорили про продовження Чорноморської зернової угоди, розпочались атаки “Шахедами”. Знов випробовують наші ППО, а це може свідчити і про підготовку застосування більш суттєвої зброї, що як раз можуть собою являти ті самі “Калібри”, – зауважила Гуменюк.

Вона додала, що активність авіації свідчить про те, що росіяни продовжують розвідувальну діяльність. Разом з тим безпілотні розвідувальники досить активні, що означає про продовження збору данних ворогом.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, росіяни обстріляли дитячий садочок на Херсонщині.

Головне