Зеленський: Україна готова до вступу до НАТО, але ми чекаємо, коли буде готовий Альянс

Зеленський: Україна готова до вступу до НАТО, але ми чекаємо, коли буде готовий Альянс

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова стати членом НАТО. Країна чекає, коли Альянс буде готовий прийняти її.

Ппо це український лідер повідомив на саміті Європейської політичної спільноти у Молдові, передає Newsmaker.

"Україна готова вступити до НАТО, ми чекаємо, коли НАТО буде готовий прийняти Україну. Гарантії безпеки важливі не тільки для України, а і для наших сусідів - для Молдови через агресію росії", - сказав Зеленський на першій прес-конференції після прибуття.

Він також розповів, що радий бути в Молдові. Глава держави наголосив, що приїхати туди було непросто. За його словами, цей візит - це послання від усіх українців, що наша країна підтримує молдовський народ і готові завжди йти разом - пліч-о-пліч.

Президент подякував молдованам за те, що ті приймають українських біженців.

Крім того, Зеленський повідомив, що обговорив із президенткою Молдови Маєю Санду відносини країн, інфраструктуру, важливі проєкти, які вони завершать у найближчому майбутньому, а також майбутнє у ЄС.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський приїхав до Молдови для участі в саміті Європейської політичної спільноти. Наразі він вже встиг зустрітися з президенткою країни Маєю Санду. Він також зазначив, що розвивається коаліція винищувачів та пропонується коаліція “Петріотів”.

Президентка країни Мая Санду заявила, що росія цієї весни намагалася повалити проєвропейський уряд у Молдові та привести до влади свої сили. При цьому вона висловила впевненість, що росіяни не полишать своїх спроб змінити владу у Молдові.

Головне