Зеленський розповів, як Україна змусила Путіна принижуватися

Зеленський розповів, як Україна змусила Путіна принижуватися

Президент рф Володимир Путін раніше планував знищувати цілі країни, а тепер завдяки Україні змушений принижуватись і просити допомоги у таких держав, як КНДР та Іран, заявив глава український лідер Володимир Зеленський.

"Російський диктатор мав довгий список країн Європи, які планував знищити, але, зустрівши потужний опір України, наразі змушений принижуватися і шукати підтримки у Північної Кореї та Ірану", - наголосив глава держави.

За його словами, зараз Путін має інший список цілей. Він вимушений особисто розважати делегацію із Пхеньяна та намагатися знайти прихильність Тегерана.

"Це демонструє його очевидну слабкість", - додав Зеленський.

Нагадаємо, днями представник ГУР МО Андрій Юсов наголосив на тому, що "друга армія світу" або наддержава", як себе називає росія, дійшла до того, що їй доводиться просити про допомогу своїх нечисленних союзників – Іран, КНДР та навіть Білорусь. За його словами, рф перетворилась на "геополітичного попрошайку". Юсов пояснив, що просити про допомогу Москві доводиться через умови, в яких опинилась російська деградована економіка, яка страждає від санкцій, “багаторічної бездарної політики режиму Путіна”, корупції та величезних втрат у війні проти України.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у вересні північнокорейський лідер Кім Чен Ин потрапив до бази інтернет-сайту “Миротворець”. Його класифікували як посібника російських військових злочинців та спільником терористичної влади у злочинах проти України та її громадян.

Головне