Зеленський розкрив подробиці переговорів з лідерами Конгресу США

Зеленський розкрив подробиці переговорів з лідерами Конгресу США

Президент України Володимир Зеленський повідомив подробиці зустрічі з лідерами Палати представників Конгресу США. Зокрема, український президент провів переговори зі спікером Палати представників Конгресу США Кевіном Маккарті, лідером Республіканської партії в Палаті представників Стівом Скалізом, лідером Демократичної партії в Палаті представників Хакімом Джефрісом і американськими конгресменами.

"Україна щиро вдячна Палаті представників, обом партіям і всьому американському народу за непохитну підтримку. Разом ми досягли значного прогресу в захисті демократії, свободи та гідності – цінностей, на яких базуються обидві наші країни. Страждання українського народу від російських воєнних злочинів величезні, але вже понад половину окупованих територій звільнено від російських загарбників, і ми чітко бачимо, що перемога стає все ближчою", - зазначив Володимир Зеленьский.

За його словами, під час зустрічі обговорювалися перебіг війни та першочергові оборонні потреби України, зокрема, посилення ППО.

"Перемога України буде гарантією того, що ані росія, ані будь-яка інша диктатура не зможе дестабілізувати вільний світ. Щоб перемогти, ми повинні бути єдиними і працювати разом", - наголосив український президент.

Як повідомляли "Ми-Україна", речник Палати представників Конгресу США Кевін Маккарті заявив, що війна в Україні не повинна перетворитися на виснажливу.

Головне